Wilco

Spoločnosť WILCO AG, bola založená v roku 1971, ponúka širokú škálu testovacích systémov pre náročné požiadavky farmaceutického, chemického, potravinárskeho a automobilového priemyselu. Testovacie systémy sú ideálne pre všetky aplikácie od laboratórneho typu až po plne automatické in-line testery s kapacitou až 600 výrobkov za minútu.

WILCO AG vyvinula a patentovala testovacie systémy pre širokú škálu aplikácií, ako sú:
 
- Laserová analýza
- Metóda testovania tesnosti (kvapalinou plnené nádoby) vákuom
- Metóda diferenčného tlaku
- X-Ray  pre detekciu cudzích častíc, deformácie a iné vady
- Kamerové systémy pre kontrolu kozmetických vád
- Vysokorýchlostná hmotnostná spektrometria pre meranie veľmi malých netesností

WILCOMAT® 07 MC/FS Leak Detection for Blisters and Bags

WILCOMAT® 07 MC / FS pre spoľahlivé skúšky tesnosti na blistroch a vreckových balíčkov. Pomocou patentovaného meracieho systému sily sú merané vo vákuovej komore rozdiely síl blistrových kavít alebo vreciek. Táto metóda bezpečne identifikuje veľké alebo jemné netesnosti. Počas procesu testovania, skúšobné parametre a výsledky testov sú zobrazené na farebnom dotykovým displeji.

 

PDF download

 

WILCOMAT® X-Ray Lab Particle Detection and technical Defects

WILCOMAT® X-Ray Lab pre spoľahlivú vizuálnu kontrolu farmaceutických a zdravotníckych výrobkov.
Zdroj röntgenového žiarenia s nízkou energiou, spolu s vysoko sofistikovanou technológiou rozpoznávania a spracovania obrazu, umožňuje spoľahlivú detekciu cudzích najmenších častíc zo širokej škály materiálov. Kontrola môže byť vykonávaná pri lyo cakes, práškoch, suspenzií a emulzií. Systém röntgenov0ho 6iarenia zisťuje chyby skla pri fľaštičkách s krimpovacím viečkom a funkčné závady, ako aj zlé zarovnanie ihiel injekčných striekačiek. WILCOMAT® X-Ray Lab vykonáva kontrolu fľaštičiek, ampuliek a injekčných striekačiek rôznych verzií.

 

PDF download

 

Wilco Leak Detection Systems

    

Wilco Leak Detection Systems