CDC Špeciálne držiaky prietržných membrán

Continental Disc Corporation bola založená v roku 1965 a je popredným výrobcom prietržných membrán vo výrobnom priemyselnom odvetví po celom svete, vrátane nasledovných oblastí použitia: chémia, petrochémie, spracovanie ropy, farmaceutický, potravinársky priemysel, nápoje a mliečne výrobky, letecký priemysel, plyny, elektronika a v mnohých ďalších oblastiach. Continental Disc Corporation sa zaväzuje dodávať produkty, služby a kvalitu, pre vedúcich spoločnosti, ktorí očakávajú v oblasti technológií ochranu pretlaku.

Dvojité držiaky

Charakteristika: Súprava dvojitého držiaka sa skladá celkom z piatich súčastí: vstupnej, stredovej a výstupnej časti držiaka a dvojica prietržných membrán. Prvá membrána sa montuje medzi stredovou a vstupnou časťou držiaku, druhá medzi stredovou a výstupnou.  

Toto usporiadanie predstavuje riešenie pre celý rad prevádzkových aplikácií, bez nutnosti budovať komplikovanejšie poistné potrubia. 

Dvojité držáky je možné použiť s nasledujúcimi membránami: 

HPX, ULTRX, LOTRX, UNISERT,7I, RCS

Brožúra v PDF

Držiaky prietržných membrán pre sanitárne aplikácie

Charakteristika: Sanitárne držiaky prietržných membrán. Montáž je špeciálne vhodná pre širokú škálu aplikácií v procesoch, kde sa vyžaduje čistota produktov a odolnosť proti korózii.

Montáž sanitárnych držiakov sa používa v mliekerenstve, pri konzervovaní, farmaceutickom, potravinárskom, kozmetickom, chemickom priemysle a v mnohých ďalších priemyselných odvetviach.

Veľkosti: 1“ – 10“ (25 mm – 250 mm)
Materiál: nerezová oceľ 316, 316L, HASTELLOY®C, MONEL®, INCONEL®

 

Brožúra v PDF

Závitové a špeciálne držiaky prietržných membrán

Charakteristika: Špeciálne navrhnuté na použitie pre rôzne typy tlakových "mini systémov", ako sú: klimatizačné systémy, chladiace jednotky, hydraulické akumulátory, fľaše so stlačeným plynom, prenosné systémy stlačeného vzduchu, a laboratórne vybavenie. 

Veľkosti: 1/4 "- 11/16"
Max. teplota: 400 °F (204 °C).
Materiál: Mosadz, Nerezová oceľ,….

 

Brožúra v PDF

Držiaky Union

Charakteristika: Držiaky Union sú určené pre prietržné tlaky až 6000 psig, v závislosti na veľkosti membrány. Všetky veľkosti sú dostupné so závitovým či navarovacím vstupom, v kombinácii s navarovacím, závitovým alebo tlmiacim výstupom. Špeciálne prevedenie na objednávku. 

Veľkosti: 1/2“ – 2“ (12,7 mm – 50,8mm)
Max. teplota: 1000°F (538°C)
Materiál: Oceľ, Nerezová oceľ,…

 

Brožúra v PDF

Držiakové zostavy pre prietržné membrány s plochým sedlom typ UNISERT®

Charakteristika: Medziprírubové držiaky UNISERT®disponujú plochým prevedením sedla pre použitie s membránami MICRO X a Kompozit. Vyrovnávacie čapy na držiaku zodpovedajú polohovacím otvorom membrány, a zaisťujú správnu orientáciu membrány v držiaku. J-hák, spolu so smerovými šípkami na informačnom štítku, uľahčuje správne osadenie držiaku s membránou medzi potrubné príruby.

Veľkosti: 1“ – 36“ (25 mm – 900 mm)
Materiál: Oceľ, Nerezová oceľ,….

 

Brožúra v PDF