CDC Výstražný systém

Continental Disc Corporation bola založená v roku 1965 a je popredným výrobcom prietržných membrán vo výrobnom priemyselnom odvetví po celom svete, vrátane nasledovných oblastí použitia: chémia, petrochémie, spracovanie ropy, farmaceutický, potravinársky priemysel, nápoje a mliečne výrobky, letecký priemysel, plyny, elektronika a v mnohých ďalších oblastiach. Continental Disc Corporation sa zaväzuje dodávať produkty, služby a kvalitu, pre vedúcich spoločnosti, ktorí očakávajú v oblasti technológií ochranu pretlaku.

Výstražný systém typ B.D.I.

Poplašný systém B.D.I.® bol vyvinutý pre použitie s prietržnými membránami od Continental Disc Corporation.

Poplašný systém B.D.I.® pozostáva z poplašného prúžku /čidla, napojeného na monitorovaciu jednotku, počítač, poplašný či ovládací panel, alebo iné zariadenie. Poplašný systém sa spustí pri pretrhnutí membrány.

Systém B.D.I.® s poplašným prúžkem tvorí normálne uzatvorený nízkonapäťový elektrický obvod. Pri pretrhnutí membrány dôjde k prerušeniu poplašného prúžku, čo aktivuje pripojené monitorovacie zariadenie. Toto zariadenie slúži k signalizácii pretrhnutia membrány a úniku procesného média. 

 

Brožúra v PDF