LÖDIGE process tecnology

Miešanie, granulácia, emulgátory, lakovanie, sušenie a reaktory - všetkych aplikácií v oblasti priemyselného miešania a súvisiacich procesných technológií pre všetky priemyselné odvetvia

LÖDIGE
Miešanie

Lödige ponúka širokú škálu systémov miešania pre priemyselné aplikácie. Pritom sa používajú výhradne dynamické miešadlá s núteným obehom. K dispozícii sú horizontálne alebo vertikálne miešacie systémy. Okrem klasických radlicových miešacích nástrojov je k dispozícii veľký výber modifikovaných miešacích nástrojov. Tým je pre užívatela dosiahnuté optimálne riešenie procesu, ktoré zahŕňa otázky enviromentálnej politiky a energetickej náročnosti. Lödige ponúka systémy ako pre dávkovací režím, tak aj pre kontinuálne aplikácie.

 

Stiahnúť produktový lsit v PDF

 

LÖDIGE
Reaktory

Reaktory Lödige sú dostupné v rôznych vyhotoveniach a sú navrhnuté a upravené podľa individuálnych potrieb zákazníka. Tým je pre úžívateľa dosiahnuté optimálne riešenie procesu, ktoré zahŕňa aj otázky enviromentálnej politiky a energetickej náročnosti.

Stiahnúť produktový list v PDF

 

LÖDIGE
Granulovanie

Lödige mixing systems are applied in the field of buildup agglomeration.

The mixing tools are hereby generating a mechanical fluid bed. In many cases a liquid serving as a binding agent is added to the primary particles in the fluid bed. The liquid is homogeneously distributed in the material by means of the mixing mechanism. In some cases, the mixing process may be supported by applying of chopper heads. The intensive mixing process makes for multitudinous contacts of the primary particles among each other. The adhesive force will thus become operative, and the primary particles will be combined to granulates/agglomerates. The final size and the grain size distribution can be influenced by the binding agent quantity, residence time, speed and other machine parameters.

PDF download

 

LÖDIGE
Sušiarne

Lödige ponúka sušiarne v rôznych prevedeniach, ktoré sú špeciálne navrhnuté a prispôsobené podľa produktov a požiadaviek zákazníkov. Lödige stavia sušičky pre kontinuálne, dávkové alebo ustálene prevádzky.

 

Stiahnúť produktový list v PDF

 

LÖDIGE
Poťahovanie

pre povrchovú úpravu
• Farmaceutík
• Sladkostí
• Potravín
• Katalyzátorov
• Elektronických častí
a iných surovín.

Vhodná technológia procesu pre konkrétnu aplikáciu povlaku je závislá na veľkosti častíc. Poťahovanie jemných častíc vyžaduje iné metódy (miešacie systémy, fluidizačné procesy) ako spracovanie kusových produktov ako napr. tabletky (Poťahovacie zariadenia).

Stiahnúť produktový list v PDF

 

LÖDIGE
Emulgátory

Our new Dispersing Mixer works in accordance with the practice-proven mixing principle of the Lödige horizontal Ploughshare®-Mixer. Fitted with an homogenisator, it is suitable for processing semisolids and paste-like products like cosmetic and pharmaceutical creams, toothpaste, etc. The homogenisator, flanged in the discharge, is a high-speed rotor-stator system (up to 6000 rpm) of well-known make. The horizontal mixing shaft is fitted with scrapers operating at the mixer wall.

PDF download