Aktuálne

 

september 21

produkt

 

Nový prospekt priemyselných armatúr 2021

Pripravili sme pre Vás nový prospekt armatúry 2021 - ktorý Vám ponúkne stručný prehľad základných typov nami ponúkaných priemyselných armatúr. Samozrejme ak ste nenašli, čo ste hľadali, z dôverou sa na nás obráťte. Máme toho v produktovom portfóliu omnoho viac.

 

 

 

 

 

február 20

info

 

Nové kancelárske priestory 2020

Dovoľujeme si vás informovať, že naša spoločnosť zmenila sídlo spoločnosti k 24.2.2020. Nové sídlo spoločnosti je: Teslova 19, 821 02 Bratislava. Ostatné identifikačné údaje zostávajú nezmenené.

 

 

 

február 20

produkt

 

Nový prospekt armatúry 2020

Pripravili sme pre Vás nový prospekt armatúry 2020 - ktorý Vám ponúkne stručný prehľad základných typov nami ponúkaných priemyselných armatúr. Samozrejme ak ste nenašli, čo ste hľadali, z dôverou sa na nás obráťte. Máme toho v produktovom portfóliu omnoho viac. 

 

 

 

 

 

marec 17

produkt

 

NOVINKY č. 5 v našom sortimente

Naša spoločnosť sa stala autorizovaným predajcom produktov CRANE Chempharma & Energy a obchodných značiek XOMOX, KROMBACH, SAUNDERS, WTA, CENTER LINE. Spoločnosť Crane Chempharma & Energy  navrhuje a vyrába vysoko kvalitné výrobky: spätné klapky, kužeľové kohúty s púzdrom, armatúry s potiahnutím PTFE, procesné guľové kohúty, vysokovýkkonné motýlikové klapky, vlnovcom tesnené ventily, aseptické a priemyselné membránové ventily. 

 

 

 

 

 

december 16

produkt

 

ERICHSEN nový farebný zachytávač

Kolorimeter s automatickou kalibráciou stlačením tlačidla; meria povrchy od 0.36 mm do 8.0 mm a automaticky selektuje až päť dominantných farieb. Povrch je osvetlený 9 x D65 LEDs (denným svetlom) a snímaný kamerou (224 x 224 pixelov - 6-násobným zväčšením / geometria: 45 ° / 0 °).

Folder

TBE

september 16

produkt

 

NOVINKY č. 4 v našom sortimente

Nové zastúpenie spoločnosti FLOWROX výrobcu prítlačných (pinch) ventilov pre abrazívne alebo korozívne kaly, prachy alebo granulované látky, ako aj výrobca prírubových nožových posúvačov s kruhovým rukávom, s plným prietokom, zlepšeným výkonom, s ľahkou údržbou a jednoduchou inštaláciou. 

 

 

január 16

produkt

 

NOVINKY č. 3 v našom sortimente

Nožové posúvače WEY SISTAG s plným prietokom a s jedinečným priečnym tesnením. Pretesnenie upchávky možné za plnej prevádzky.

 

 

 

september 15

produkt

        

NOVINKY č. 2 v našom sortimente

Regulačné a uzatváracie ventily ARI ARMATUREN s pohonmi.

Poistné a redukčné zariadenia NIEZGODKA.

 

 

 

 

jún 15

certifikácia

               

Recertifikačný audit ISO 9001: 2008 

Dňa 2.6.2015 prebehol v našej spoločnosti recertifikačný audit ISO 9001:2008 spoločnosťou BUREAU VERITAS

 

 

 

 

  •  

 

február 15

produkt

 

NOVINKY č.1 v našom sortimente

Bezpečnostné zariadenia pre ochranu zariadení, životov a životného prostredia

 

 

 

 

január 15 

produkt

 

ARI Armaturen GmbH - výrobca uzatváracích a regulačných ventilov

“ARI” ventily sú bezúdržbové, majú dlhoročnú tradíciu a používajú sa na prepravu médií, akými sú para, plyn a tekutiny prevažne v chemickom a petrochemickom priemysle.

 

 

 

  •  

 

august 14 

produkt

 

Hartmann Valves GmbH - výrobca armatúr a vrtných príslušenstiev

Hartmann Valves GmbH – svoje vlastné produkty ako guľové kohúty, vrtné kríže vyvíja, vyrába a testuje v Nemecku, ale ich aplikácie sa nachádzajú takmer na všetkých kontinentoch.

 

 

 

 

marec 14 

produkt

 

Continental Disc Corporation - výrobca prietržných membrán

Prietržné membrány sú určené k tomu, aby cez ne mohlo dôjsť k uvolneniu nahromadeného tlaku, či teploty pri rizikových situáciách.