CREMER product counting

CREMER Počítanie výrobkov možno považovať za alternatívu k váženiu a vyzdvihnutiu pre širokú škálu produktov. Pre výrobky, ktoré sa môžu individuálne líšiť v hmotnosti, alebo výrobky, ktoré sa ťažko separujú, alebo pre balenia, ktoré vyžadujú garantovaný počet (rôznych) výrobkov, sú často najlepším riešením. Výkon je až 400 * fliaš / min v závislosti od tvaru a počtu výrobkov na fľašu.

CREMER CF-622

 

Počítací stroj s 1 až 6 počítacími modulmi pre tablety a kapsuly s kapacitou 45 fliaš / min. na 100 kusov na fľašu. Tento stroj pracuje bez transportu fliaš. 

Dátový list v PDF

CREMER CFS-622

Počítací stroj s 1 až 4 počítacími modulmi pre tablety a kapsuly s kapacitou 200 fliaš / min. na 60 kusov na fľašu. Tento stroj má integrovaný skrutkový podávač pre rýchlu prepravu fľaše.

Dátový list v PDF

 

CREMER CFI-622

 

Stroj na počítanie pohybu s 4, 6 alebo 8 počítacími modulmi pre tablety a kapsuly s kapacitou 400 fliaš / min. na 60 kusov na fľašu. Tento stroj má integrovaný skrutkový podávač pre rýchlu prepravu fľaše a pohyblivú plniacu hlavu, ktorá zabezpečuje vysoký výkon.

Dátový list v PDF

 

CREMER CF-1220

 

 

Osvedčený počítací stroj v protektorovanom prevedení s 1 počítacím modulom pre tablety a kapsuly s kapacitou 55 fliaš / min. alebo 5 500 produktov / min. Tento stroj môže byť prevádzkovaný ako samostatná alebo integrovaná verzia v systéme balenia. V "twin design" môžete zdvojnásobiť výkon s rovnakou stopou.

Dátový list v PDF